Nahřívací polštářek s pohankou

129,00 Kč
S DPH

Polštářek je plněn pohankovými slupkami a můžete si vybrat i s trochou levandule. Slupky působí jako mikromasáž a po nahřátí ulevují od bolesti. Používá se při bolestech kloubů, krční páteře, hlavy, zad, ramen, při menstruačních bolestech. Je tvárný a přizpůsobivý. Pomáhá i proti migrénám a nespavosti.

Barva
Pohanka
Počet
Skladem

  • 1-3 dny 1-3 dny
  • Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, je li zboží v původním stavu. Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, je li zboží v původním stavu.

Dopřejte svému tělu úlevu od bolesti kloubů, svalů či od bolavého bříška u malých dětí. Stačí pár minut nahřát a polštářek hned svojí teplotou Vám pomůže k úlevě. Polštářek lze i namrazit a používat na snížení horečky nebo k ochlazení v období vysokých teplot.

Levandule se v aromaterapii používá na uklidnění, proti hysterii, depresím a úzkostem. Snižuje krevní tlak, působí proti nespavosti, pomáhá i proti chřipce a krčním infekcím, také proti bolesti hlavy.

Jak nahřívací polštář použít:
Stačí nahřát na topení, na sluníčku či v mikrovlnné troubě a pak přiložit.
V mikrovlnné troubě: nahřívejte polštář cca půl minuty při 700 W, poté protřepejte, otočte a opět nahřívejte další půl minuty. 

V případě, že polštářek nahříváte pro své miminko, zkraťte dobu ohřívání v mikrovlnce na polovinu!

Polštářek se také dá použít k ochlazení těla například při vyšší horečce nebo v období horka. Polštářek stačí umístit do mrazničky přibližně na 1 hodinu, protřepat a přikládat.

Rozměry: cca 20 x 30 cm

Složení: povlak - 100 % balvna, náplň - pohankové slupky nebo pohankové slupky s levandulí

NaRelax-polštářek
5 ks