Sůl z Mrtvého moře - HOME MADE

69,00 Kč
S DPH

Dopřejte si nejkvalitnější přírodní sůl z Mrtvého moře - Premium Quality, která se dováží přímo z Israele. Obsahu více než 21 druhů minerálů. Působí příznivě při regeneraci pokožky, které dodává pružnost a hebkost. Také má výborné výsledky při kožních onemocněních jako je ekzém, lupénka či akné. Výrobek je v celofánovém kornoutu, plastové nádobě nebo skle.

DÁREK ke každé zakoupené soli dostanete organzový pytlíček, do kterého si sůl při koupeli dáte a bylinky Vám neucpou odpad.

Dekorační vonné předměty.

Vůně
Velikost
Počet
Skladem

  • 1-3 dny 1-3 dny
  • Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, je li zboží v původním stavu. Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, je li zboží v původním stavu.

Připravte si kousek moře v sychravém počasí. Dopřejte si blahodárnou koupel s prohřátím celého těla. Použita je nejkvalitnější sůl z Mrtvého moře - Premium Quality, doveze přímo z Israele. Tato sůl má unikátní složení 21 minerálů, které přispívají k prokrvení, vyživení a vyčištění pokožky. Minerály obsažené v soli z Mrtvého moře pronikají do vrstev kůže, zadržují vlhkost a tím pokožku zanechávají vláčnou a celkově mladšího vzhledu. Má antiseptické účinky a tím pomáhá při zápachu nohou, kožních plísních apod. nebo i při ženských problémech. Napomáhá při kožních onemocněních typu lupénka a atopických ekzémů, dále pak při únavě svalů a bolestech kloubů.

POUŽITÍ: do cca 80l lázně o teplotě 37 - 40°C, přidejte asi jednu nebo dvě hrsti soli a promíchejte. Relaxujte 15 - 20 minut, poté se pouze opláchněte teplou vodou. Výrobek je určen pouze k zevnímu užití.

SLOŽENÍ: sůl z Mrtvého moře Premium Quality, sušené květy bylinek, éterické nebo vonné oleje.

DOSTUPNÉ VŮNĚ

RŮŽE: má antioxidační, detoxikační a protizánětlivé účinky, uklidňuje a pozitivně ovlivňuje náladu, výrazně zpomaluje proces stárnutí a tvorbu vrásek.

LEVANDULE: uklidňuje nervové napětí, působí proti stresu, depresi a nespavosti, omlazuje kožní buňky.

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ S POMERANČEM: květy měsíčku se používají na odřeniny či vyrážky, protože podporují tvorbu nové tkáně. Pomeranč nám pomáhá proti nespavosti a únavě, navozuje dobrou náladu a osvěží tělo i ducha svou výraznou citrusovou vůní. 

Poznámka:

Dekorační vonné předměty jsou kosmetické výrobky, které nemají atestaci a jejichž výroba nesplňuje zákonem předepsané parametry, není možné je prodávat jako kosmetický výrobek a nabádat k jejich použití. Proto jsou tyto výrobky nabízeny pouze jako „Dekorační vonný předmět“ s použitím na vlastní zodpovědnost. 

NaRelax-sůl
30 ks